Поделите ову страну

Авионом
Авионом
Опис

Аеродром "Никола Тесла" Сурчин, удаљен је 18 км од центра Београда. Информације о летовима можете добити на тел. +381 11 20 94 444 или на адреси www.beg.aero

У циљу унапређења услуге ауто-такси превоза, у току је пројекат Скупштине града Београда који има за циљ фазно увођење новог система регулисања ауто-такси превоза са Аеродрома Никола Тесла. У оквиру пројекта, цена такси услуга од Аеродрома подељена је на 6 зона.

За коришћење такси превоза од Аеродрома Никола Тесла до било које дестинације на подручју града Београда, а и даље, обратите се градској служби ТАКСИ ИНФО, која се налази у холу за подизање пртљага.

Списак зона и ценовник ауто такси услуге са Аеродрома Никола Тесла

Обавезно, на инфо пулту, преузмите такси потврду која садржи назив жељене дестинације и за њу одговарајућу цену превоза

Туристички информативни центар ``Аеродром``
Радно време: понедељак - недеља 09-21.30ч
тел. 011 209-7828

ОСТАЛИ ТУРИСТИЧКО ИНФОРМАТИВНИ ЦЕНТРИ

Превоз од аеродрома до центра града:

ГСП – аутобуска линија 72
Цена карте: 80 дин. Време путовања: 40 мин. Рута: Зелени венац – Општина Нови Београд – Студентски град – Војвођанска – Аеродром "Никола Тесла" Радно време: 04.45-23.40 Фреквенција: сваких 30 мин

ТАКСИ На аеродрому постоји такси станица. Цена такси превоза од аеродрома до центра града је отприлике 1.000 динара (10 евра)

Агенција Alpha Team www.kombiprevoz.rstransfers@kombiprevoz.rs, тел. +381 11 412 02 02, тел. +381 63 38 32 32 

Шатл аеродромски превоз до аеродрома и од ареодрома подразумева да више путника на путу до аеродрома може користити једно возило. Сви трансфери су са ваше кућне адресе, а цене трансфера крећу се од 950,00 динара

Авиокомпаније

Aeroflot (SU), Кнез Михаилова 30, тел. +381 11 32 86 064, www.aeroflot.ru 
Aerosvit (VV), Николе Спасића 3, тел. +381 11 32 83 430 
Air France (AF), Кнез Михаилова 30/II, тел. +381 11 26 38 222, www.airfrance.rs
Alitalia (AZ), Теразије 43/I, тел. +381 11 32 45 000, www.alitalia.com
Austrian Airlines (OS), Теразије 3/I, тел. +381 11 32 48 077, www.aua.com
Aviogenex (AGX), Народних хероја 43, тел. +381 11 26 98 602, www.aviogenex.com
Adria Airways (JP), тел: +381 11 22 86 457, www.adria.si
British Airways (BA), Кнез Михаилова 30/IV, тел. +381 11 32 81 303, www.british-airways.com
Czech Airlines (OK), Краља Милана 6/I, тел. +381 11 361 45 92, www.csa.cz
Emirates, Кнез Михаилова 23/VI, тел. +381 11 30 34 489, www.emirates.com
Etihad Airways (EY), Светог Саве 12/l, тел. +381 11 24 35 064 www.etihad.com
Air Serbia, Булевар уметности 16а, Нови Београд, Тел: +381 11 311 21 23, Бесплатни позив из Србије: 0800 111 528, www.airserbia.com
Lufthansa (LH), Теразије 3/III, тел. +381 11 30 34 944, www.lufthansa.com
Malev, Партизанске авијације 17, тел. +381 11 22 81 066 
Montenegro Airlines (YM), Кнез Михаилова 23/I, тел. +381 11 26 21 122, www.montenegroairlines.com
Olympic Airlines (OA), Васина 14/I, тел. +381 11 30 36 850, www.olympicairlines.com
Qantas Airways, Кнез Михаилова 30, тел. +381 11 26 36 875, www.qantas.com.au
Qatar Airways, Студентски трг 10, тел. +381 11 26 27 879, www.qatarairways.com
Swiss International (LX), Теразије 3/III, тел. +381 11 30 30 140, www.swissair.com
Tunisair (TU), Скадарска 19/III, тел. +381 11 32 33 174, www.tunisair.com
Turkish Airlines (TK), Кнез Михаилова 30/V, tel. +381 11 30 36 195, www.thy.com

Low cost авиокомпаније:

Cimber Air – www.cimber.dk
Germanwings – www.germanwings.com
Norwegian Air Shuttle – www.norwegian.no
Wizz Air – www.wizzair.com
Easy Jet - www.easyjet.com


Авиотакси (изнајмљивање авиона)

Air Pink, Јове Илића 13, тел. +381 11 39 10 100, www.airpink.com
Prince Aviation, Гоце Делчева 40-42, тел. +381 11 30 32 303, www.princeaviation.com

Хелитакси (изнајмљивање хеликоптера)

Aeroput, Светогорска 10, тел. +381 11 32 43 480
Shuttle Air, Аеродром "Никола Тесла", тел. +381 11 31 91 771, лок. 3584

Контакт
Similar
Аутобусом
Аутобусом

Београдска аутобуска станица - Железничка 4 Шалтер сале - 011/2636-299 Телефонске информације и резервације (земље бивше Југославије) - 011/2636-299 Међународне карте - 011/2627-146, 011/2180-377 Продаје карата: 00 - 24ч Огранак Бастурист , Железничка 4, 011/2627-146, 011/ 6658-759 Огранак Бастурист, Маршала Бирјузова 2-4,...

Возом
Возом

Разграната мрежа железничког саобраћаја повезује Београд са свим крајевима Европе, дневним и ноћним возовима. "Железнице Србије" омогућавају следеће комерцијалне повластице: Inter Rail, Euro Domino, Railplus, Balkan Flexipass, Easy Travel Card, Еуро<26, City Star и Јединствена балканска тарифа. Железнице Србије, Немањина 6, call center: +381 11...

Аутомобилом
Аутомобилом

Удаљеност Београда од европских градова:Амстердам 1760 кмАтина 1090 кмБеч 621 кмБерлин 1489 кмБерн 1361 кмБрисел 1702 кмБудимпешта 383 кмБукурешт 619 км    Истанбул 928 кмКопенхаген 2018 кмЛондон 2073 кмЉубљана 528 кмМинхен 1020 кмМосква 2211 кмОсло 2577 кмПраг 901 км    Рим 1280 кмСарајево 325 кмСкопље 440 кмСофија 380 кмСолун 700 кмСтокхолм 2622...