JEDNOSATNI ŠOU: Peđolino duo za najmlađe na Kolarcu

24. 05. 2025.

Peđolino duo predstaviće 24. maja na Kolarcu album pesama „Šarene čarape" koje je komponovao Gabor Lenđel, a posvećen je deci ometenoj u razvoju.

Muzičar iz Novog Sada Ratko Kraljević i Peđolino, dečji animator iz Beograda, spremili su ovu promociju kao muzičko-scenski program u kojem animiraju decu i roditelje da aktivno učestvuju u pevanju i malim igroletama što garantuje jednosatni šou pun radosti i smeha u kojem deca uče kako se sluša i učestvuje u zabavno- muzičkom programu.

Kako navode umetnici, kompletna promocija i svi koncerti su posvećeni deci ometenoj u razvoju.

Ovaj muzički interaktivni događaj deo je ciklusa Kako se sluša koncert/Mala škola bontona, koji je namenjen najmlađima i njihovim roditeljima.

Program vodi Miloš Milovanović, muzičar i televizijski voditelj, poznato lice među decom, koji na originalan i edukativan način približava koncertnu kulturu najmlađoj publici. Kroz Miloševu zanimljivu priču, deca će naučiti kada i zašto se aplaudira, kako izgleda programska knjižica, kako se ponaša na koncertu, a upoznaće se i sa istorijatom Kolarčeve zadužbine.